Başoda Bilişim Teknolojileri

Doğrulanmış Firma Global Dizin

Yazılım & E-ticaret • Konya

★★★★★4.5
4.5 (2 değerlendirme)
82 görüntülenme Son Güncelleme: 15.10.2026
Ara WhatsApp 🏢 Bu Firmayı Sahiplen

Hakkında

Başoda Bilişim Teknolojileri, Konya bölgesinde Yazılım & Bilişim Şirketleri alanında faaliyet gösteren seçkin ve kurumsal bir işletmedir. Şefik Can Caddesi, Hacıkaymak Mahallesi, 42080, Konya adresinde konumlanan firma, bölgesel kalite standartlarına uygun hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla öne çıkmaktadır.

İşletme; doğrudan telefon hattı (+90 332 233 2712), resmi web sitesi ve doğrulanmış açık adres bilgileriyle müşterilerine hızlı erişim imkanı sunmaktadır. Konya genelinde güvenilir Yazılım & Bilişim Şirketleri çözümleri arayan bireysel ve kurumsal müşteriler, Firmanyo üzerinden işletmenin iletişim kanallarına, konumuna ve gerçek ziyaretçi değerlendirmelerine doğrudan ulaşabilir.

📍 Hizmet Bölgeleri

Başoda Bilişim Teknolojileri, Konya bölgesinde Yazılım & E-ticaret hizmetleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla Konya bölgesinin güvenilir firmaları arasındadır.

💼 Başoda Bilişim Teknolojileri İle İletişime Geçin

Başoda Bilişim Teknolojileri, Konya bölgesinde Yazılım & E-ticaret sektöründe profesyonel hizmet veren güvenilir bir işletmedir. Platformumuzda yer alan tüm işletme bilgileri editöryel ekibimiz tarafından doğrulanmış ve onaylanmıştır.

📞 İletişim Yöntemleri

  • Telefon: Yukarıdaki "Ara" butonuna tıklayarak direkt arayabilirsiniz
  • WhatsApp: Hızlı mesajlaşma için WhatsApp butonunu kullanın
  • Harita: İşletmenin konumunu görmek ve yol tarifi almak için harita bölümüne bakın
  • Website: Detaylı bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz

💡 İpucu: Başoda Bilişim Teknolojileri ile iletişime geçmeden önce diğer kullanıcıların değerlendirmelerini okuyarak işletme hakkında fikir edinebilirsiniz.

Harita Konumu

Reklam

Değerlendirmeler

Volkan Özdemir
★★★★☆4.0

Başoda Bilişim Teknolojileri alanında gerçekten güven veren bir işletme. Konumu merkezi ve ulaşımı çok rahat, sundukları hizmet kalitesinden oldukça memnun kaldık.

Şeyma Ceylan
★★★★★5.0

Fiyat/performans açısından beklentimizi fazlasıyla karşıladı. Temiz, düzenli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir yer.

❓ Başoda Bilişim Teknolojileri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Başoda Bilişim Teknolojileri nerede ve nasıl gidilir?

Başoda Bilişim Teknolojileri, Konya bölgesinde hizmet vermektedir. Açık adres: Şefik Can Caddesi, Hacıkaymak Mahallesi, 42080, Konya. Harita üzerinden yol tarifi alarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Başoda Bilişim Teknolojileri telefon numarası ve iletişim bilgileri nelerdir?

İşletmeye +90 332 233 2712 numarasından doğrudan telefon veya WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.

Başoda Bilişim Teknolojileri hangi sektörde ve ne tür hizmetler sunuyor?

İşletme Yazılım & E-ticaret sektöründe faaliyet göstermektedir. Detaylı hizmet alanları, çalışma saatleri ve müşteri değerlendirmeleri sayfamızda yer almaktadır.

Bu işletmenin sahibi misiniz? Bilgileri nasıl güncelleyebilirsiniz?

Başoda Bilişim Teknolojileri işletmesinin sahibi veya resmi yetkilisiyseniz, sayfadaki "Bu Firmayı Sahiplen" butonuna tıklayarak ücretsiz işletme doğrulaması yapabilir, bilgilerinizi 48 saat içinde kontrol altına alabilirsiniz.

Bilgilendirme

Bu sayfada yer alan firma bilgileri, kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir. Bilgilerin doğruluğu konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Reklam

Benzer İşletmeler

Hemen Ara WhatsApp